نماد اعتماد از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

یکی از موثرترین عوامل توسعه تجارت الکترونیکی ، اعتماد سازی و جلب اطمینان کاربران خدمات الکترونیکی می باشد . مطالعات صورت گرفته در حوزه کسب و کارهای اینترنتی نشان می دهد ، تایید سایت های اینترنتی به وسیله یک موسسه ثالث و معتبر ، نقش موثری در جلب اعتماد خریداران و مشتریان خواهد داشت .

وزارت صنعت و معدن و تجارت ، به منظور قانونمند کردن کسب و کارهای اینترنتی و توسعه تجارت الکترونیکی ، اقدام به تنظیم مقررات ویژه ای نموده تا با اجرای آنها بتواند بر فعالیت سایت های اینترنتی نظارت داشته باشد . یکی از برنامه های این وزارتخانه ، اعطای نماد اعتماد الکترونیکی (ای نماد) به وب سایت های اینترنتی است و درج این نماد در سایت های مذکور ، نشان می دهد که فعالیت تارنمای مربوطه از نظر قانونی مجاز و مورد تایید است .

با افتخار به اطلاع کلیه بیمه شدگان ، بیمه گذاران ، بازاریاب ها و نمایندگان عزیز خود در شرکت بیمه پاسارگاد می رسانیم که این نمایندگی با تلاش های شبانه روزی خود و با پیروی از استانداردهای بین المللی صنعت بیمه در امر ارائه خدمات فروش و پس از فروش بیمه ای همواره پرچم دار تغییر و تحول ، و نوآوری در کشور عزیزمان ایران بوده است . و با توکل بر خدا و حمایت و پشتیبانی های خوب شما عزیزان ، موفق به اخذ نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران گردیده است .

جهت مشاهده اطلاعات تکمیلی و اطلاع از اعتبار نماد اعتماد الکترونیکی اهدا شده به این وب سایت از شما دعوت می شود روی تصویر زیر کلیک نمایید :کلمات کلیدی : ای نماد ، نماد اعتماد ، نماد اعتماد اینترنتی ، نماد اعتماد الکترونیکی ، نماد اعتماد وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، نماد اعتماد مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ایران